BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ežio viza?

OK, turbūt visai Lietuvos masei teko girdėti apie super ežio vizą - a’le nuolaidų kortelę - surenki dešim tipsų ir gali užsisakyti ežio vizą. Na akcija lyg ir įdomi, tai sumąsčiau, kad dovanotam arkliui į dantis nežiūrima ir užsisakiau. Nereikės tai nereikės, gi vistiek pinigų nemoku :) o jeigu kada prireiktų nereikės savęs graužti.

NOW THE FUNNY PART.

Viena primerkta akim judu link mokymų tęsinio… pereinu per gatvę ir skambutis - skambina mamonas: “tu gavai laišką, nu aš jį atplėšiau (jėėė… no privacy at all) o ten tik skrajutė.” Na, savaime aišku, kad nepatikėjau. Mamonas pabrowsino dar kartą per voką apžiūrėjo visus namus aplink ir rezultatas tas pats - nieko.
na grįžau šiandien namo. užmiršau aš apie tuos lipdukus visus. kažkaip užmetu akį žiūriu skrajukas ir vokas. pragūglinau voką pažiūrėjau skrajutę ir jėėė :D nieko net iš tiktųjų nėra.

Padėkos žodis:

AČIŪ Jums, mielieji OMNITEL darbuotojai, kad atsiuntėt man skrajutę nemokamai :D galėsiu ją garbingai pasidėti į šiukšliadėžę, kartu su perbrowsinta reklama iš Lietuvos ryto.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

  1. 1

    zhalia rašė,

    2009-10-09 @ 19:34

    ((: o aš ir galvojau, kas ta ežio viza…ir iki šiol neaišku. Bet, kaip sakoma - jei kažkas neaišku - nesigilink.

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: