BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

krikštynos+

O štai ir vėl aš… :)

Šią savaitę apturėjome tikrai neeilinį įvykį… šį trečiadienį t.y. spalio 15 dieną apkrikštijom fuksus - įsitempėm juos iš nulių į tikrųjų studentų gretas. Nežinia kodėl bet daugiau nei pusė fakulteto fuksų neatėjo. Susirinko vos 54 pirmakursiai. Galbūt išsigando mano visai neatgrasios išvaizdos su gumine pirštine ištepta burokais, o gal galvojo, kad ten bus labai žiaurus įvykis. Na bet tiek jau tos, čia jau nekrikštų sąžinės reikalas, patys kalt kad neatėjo…
 Tad krikštynos vyko vistiek, nors ir susirinko fakulteto mažuma, ir net vyko labai linksmai, sakyčiau. Jei būtų atėję bent dar pusė tiek, tikriausiai nebūtume susitvarkę su srautu, nes ir dabar buvo sunku suvaldyti išsigandusius, terlionių laukiančius fuksus, besislepiančius po juoko kauke.

Laurutės nuotrauka: sutupdyti fuksai, už jų krikštatėvis (aš) ir krikštamotės (kolegės iš PPF SA)

Deja, o gal ir nevisai deja, bet teko fuksus nuvilti, nes terlionių nebuvo, apsmaginom juos “estafetinėm” varžybėlėm ir dar pora užduotėlių. Na gal viskas ir gavosi kiek improvizuotai, dėl visos virtinės nesklandumų organizuojant, bet nemanau kad fuksai liko labai nusivylę tokiom krikštynom.
Teko pastebėti, kad fuksai yra labai išradingi ir gali išsisukti iš betkokios situacijos. Na, jie liko sausi (dauguma) ir beveik švarūs (neskaitant burokėlinių, visiems gerai pažįstamų “F” ant žandų), ir tikėkimės patenkinti.


Laurutės nuotrauka: balionėlio dalybos ratuku…

Ir štai Pedagogikos ir Psichologijos Fakultetas gali didžiuotis… :) pas mus buvo bene pačios humaniškiausios krikštynos universitete.
 
Na, bet tuo savaitės džiaugsmai nesibaigė. Mes su Laura kaip velnio pabaksnoti sugalvojam vis pazbitkavoti. Šį kartą (tiksliau vėl) kentėjo fakultetinės studentų atstovybės. Laura tai maloniai vadina “bendravimu su kitomis SA” o aš šiaip pilkšvo universitetinės studentų atstovybės gyvenimo praskaidrinimu. Nors kaikurios SA deja įsižeidžia ir paskui palydi piktais žvilgsniai susitikę universiteto koridoriuje, kitos tai priima linksmai ir net pagrasina atsilyginti tuo pačiu su šypsena tardami “this means WAR!”. Na mes laukiam nesulaukiam atsako, juk negali viskas būti monotoniška ir niūru, reikia įsiliest spalvų… :)


UKF+SF būsimo FF studentų atstovybės durys: vieno iš aktyvistų nuotrauka (jis tikrai nėra piktas ir tikrai nėra šuo, jeigu kam kyla liguistos mintys…)

Zė ėnd.

Rodyk draugams

Tavo komentaras: