BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

mini savaitgalio apžvalga…

Baigėsi dar vienas savaitgalis su nebloga įžanga…
Ketvirtadienį teko būt maloniai nustebintam kai atėjus į universitetą fakulteto foje pasimatė baltos linijos, stop juostos ir kūno kontūrai prie “maisto” aparato - fuksai pasistengė puošdami foje.

Pasišokinėjus su fuksais begimtadieniaujant ir begurkšnojant savo nemokamą RedBull, kurį mums davė RedBull megaitės, teko plušėti kaip už tįvynę ir ruoštis vakarinei daliai, kurios metu mus turėjo stebėti apie dvi dešimtis budrių studentiškų akių.
Po kelių valandų lakstymo ir ruošimosi pagaliau gavom pusvalandį ramybės, kurio metu išnaudojome Godos atneštą paspirtuką… Pasivažinėjimas su paspirtuku po fakultetą yra tiesiog nenusakomas :) ypač matant kaip į tave, užsimetusį rausvą šalpą ant galvos su kažkokiais mistiniais anime piešinukais studentą, žiūri universiteto darbuotojai ir kiti studentai… Na tą vakrą paspirtukas buvo visų numėgta pramoga sukant ratus aplink kolonas.
Po sakyčiau vykusios vakarinės dalies išskirstėm namo, nepaisydami priekaištų dėl “permažo alkoholio kiekio” ir “o Dieve, jūs nedarot afterparty”, mes nusprendėm, kad jei nereikėjo valyti vemalų, žadint girtų apsim*žusių studentų, klijuot sulaužytų stalų ir raudonuot iš gėdos, kai sutiktas dėstytojas pasakoja, kaip užtiko vakare bludydamas po universitetą besantykiaujančią porelę tai vakaras gavosi daugiau nei vykęs ypač kad mūsų atstovybės nariai buvo pakankamai linksmai nusiteikę :)
Savaitgalį be tvarkymųsi po gimtadienio turėjau laimės apsilankyti AKROPELYJE ir užtikti videoline akciją: “AR ŽINAI KĄ DARYSI ŠĮ VAKARĄ?!?!” ar tai kažkas panašaus, kai perki du siaubo filmus ir trečią griebi nemokamai… :D na neskaitant to fakto, kad aš visiškai suprantu, kad tai tėra triukas vistik nesusilaikiau ir nusigriebiau sau siaubo filmų klasikos vakarui pasismaginti, o tuo labiau gavus beveik dvidešimties litų nuolaidą pateikus OmniID kortelę :)
Sekmadienį nudžiugino gražus oras, jis buvo ypač džiugus žinant, kad reikės keliauti žiūrėti futbolo. Kelionė gavosi linksma :D ir vietoj atkeliavimo dvidešimčia minučių anskčiau, pavelavom dvi minutes į rungtynes. Pakeliui forsmenai mus išvadino “Uait pauer” - matosi ir jie šviečiasi apie subkultūras - bet vistiek kultūringai leido praeit ir net dantis sučiaupė kol praeidinėjom (keista ane?) tik jau kai geroką kelią nuėjom “kietiakiškai” numetė repliką draugam.
Po beveik sėkmingų rungtynių rezultatu 1:1 ir poros bokalų alaus :) nukeliavau namo (tiesa ne pas save, bet irgi užsiskaito) ir prisiminiau last.fm - stebuklą apie kurį kažkada pasakojo sieras, tai nutariau, kad išbandyti reikia ir tokį stebuklą. Na susumavus rezultatus gaunasi milžiniškas pliusas :) nes po vakaro klausymosi ska, reggae ir dub'o ritmų ir saldaus miego tingiai keliavosi į susirinkimą universitete, bet nudžiugino linksmi kolegių veidai ir klegesys atstovybėje ;)
Džiugus savaitgalis buvo…. ypač kai tai prisimenu dabar, kai turėčiau nagrinėti super meno kūrinį… ko tik nepadarysi, kad nedaryti namų darbų :/ jaučiu galėčiau ir knygą parašyti, jei niekas nezystų, kad reikia mokytis…

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

  1. 1

    Gelezhinkeliete iš zhalio blogo rašė,

    2008-10-12 @ 12:20

    Smagiai čia žiūriu, prajuokino :))
    Aš paeitą savaitę tiek atsiklausia ska, kad dabar vien tik išgirdus pūčiamųjų užuomazgas galvą skauda… ;D

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: