BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

noriu/nenoriu

Gal prieš kokius keturis metus buvau užsikabinęs ir skaičiau populiariąją psichologiją ir kažkurioj knygoj perskaičiau, kad reikia atsargiai atsirinkti savo norus. Ta prasme, kad reikia atsargiai galvoti, ko tu nori iš gyvenimo. Kaip pavyzdys buvo pateiktas namų šeimininkės paveikslas, kuri paslapčia norėjo pasitratinti su patraukliu kaimynu. Kaip visas tas dalykas aiškinamas buvo toje knygoje neprisimenu jau, bet gerai žinau pasėkmes - ji vistik pasitratijo ir tapo neištikima vyrui. Na faktas kaip blynas - norėjo ir gavo. Kuo daugiau ruošiuosi socialinės psichologijos egzui tuo labiau noris pasitraukti nuo knygos (nežinau kiek čia į temą, bet vistiek). Tai kažkaip užsikabliavęs už sakinio pradėjau mąstyti apie viską ir galiausiai nusimąsčiau iki šito pavyzdžio. Pasirodo (kas realiai jau ir taip daugumai aišku) socialiai nepriimtinus norus mes irgi galime įsisavinti ir siekiame jų nesąmoningai. Ir permetus kokius septynis savo gyvenimo metus, deja, tenka pripažinti kad tai tiesa. Fuck that tai apgailėtina….

Atsargiai galvokit ko norit ir ko nenorit, nes bl*t pildosi viskas anskčiau ar vėliau. Kad ir kaip neįtikėtinai tai beskambėtų, bet pasąmoniškai mes prisiimam reikiamą socialinį vaidmenį tam tikrose situacijose ir siekiam sušikto tikslo, kurio nereikėtų siekti. Ir… haha… na pasėkmė iš prieš tai buvusio teksto turėtų būt aiški.

believe it or not, but it’s true.

back to the books.

Rodyk draugams

Komentarai (3) »

 1. 1

  Mėja rašė,

  2009-01-04 @ 12:48

  o tu matei filma "Drugio efektas"?
  Tai mano norai, ****, taip panasiai pildosi kaip tame filme ivykiai klostosi. nu tipo- norek ko tik sirdis geidzia, ir viska gausi, bet tas viskas, ****, atsisuks pries tave. ir koki nora besugalvotum, galiausiai jis atsisuka pries tave ir suknisa tau gyvenima.
  absurdas nx :D
  todel pritariu, kad labai atsargiai reikia noreti.

 2. 2

  Stiklainis rašė,

  2009-01-04 @ 16:56

  mačiau mačiau :) man tai pildos kaip ir norėjosi, tik ne tada kai reikia ;D

 3. 3

  Anonimas rašė,

  2009-01-05 @ 21:40

  Geri pamąstymai; Man kilo mintis, kad žmogus, kai iš kitų kažko tikisi, ar iš kitų nori, tai dažniausiai neatitinka, ko jis nori. O jei iš savęs nori kažko, tai va eina link to ir nepastebimai to pasiekia.
  Su norais pasistengsiu būt atsargesniu, reik pergalvoti.

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: